Teknoloji

Galaxy S24 Ultra’nın heyecan verici bir yeniliği daha ortaya çıktı

Tüm gözler Apple’ın iPhone 15 serisinde olsa da, Samsung’un bir sonraki amiral gemisi serisi Galaxy S24’ün beklenen lansmanına yalnızca birkaç ay kaldı. Doğal olarak dizinin detayları sızmaya devam ediyor ve bu sefer konu Ultra modelinin arkasında yer alan kameralardan biri.

Sızıntıyı yapan @UniverseIce’a göre Samsung Galaxy S24 Ultra, dört arka kamerasından birine sahip olacak. 200MP Samsung ISOCELL HP2SX sensörünü kullanacak . Bu, Samsung Galaxy S23 Ultra’daki ISOCELL HP2’nin geliştirilmiş bir versiyonudur. Her ne kadar en heyecan verici güncelleme olmasa da bu sensör kesinlikle önemli bir yenilik.

Birkaç gün önce Samsung Galaxy S24 Ultra’nın 2.500 nit parlaklığa ulaşabilen bir ekrana sahip olacağını duymuştuk, bu da onun piyasadaki en parlak telefon ekranlarından biri olacağı anlamına geliyor. Galaxy S24 Ultra için 2TB depolama seçeneği söylentilerini de eklediğimizde Galaxy S24’ün piyasadaki en iyi Android telefonlardan biri olacağına şüphe yok.

Diğer söylenti ve sızıntılara gelince… Samsung’un tüm Galaxy S24 modellerine Snapdragon 8 Gen 3 yongalarını mı koyacağı, yoksa dünyanın belirli yerlerindeki belirli telefonlar için kendi Exynos işlemcisini mi geri getireceği konusunda biraz kafa karışıklığı var.

Tasarım tarafında Galaxy S24 serisi, görünüşe göre daha düz çerçeveler ve kenarlarla Galaxy Z Fold 5’in bazı etkilerini taşıyacak. Galaxy S23 telefonları 1 Şubat 2023’te tanıtıldı, dolayısıyla yeni telefonların bu tarihten yaklaşık 12 ay sonra piyasaya çıkmasını bekliyoruz.

sariyahsihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu