Teknoloji

Türkiye’de Fiat Scudo ve Ulysse: İşte Fiyatlar

Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobil markalarından biri. Fiat ticari araç ürün yelpazesini ülkemizde genişletmiştir. Türkiye’ye iki yeni model kazandıran firma, özellikle “Ulysse” modeliyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak gibi görünüyor. Hep bir arada olun, Fiat Türkiye’de yeni işlerineHadi daha yakından bakalım.

Firmanın Türkiye’deki yeni modelleri Scudo ve Ulysse olarak adlandırılıyor. Scudo isimli model tam bir ticari yük aracı Ulysse, yük taşımacılığından çok yolcu taşımacılığında tercih edilecek gibi görünüyor. ulysse, geniş bir aileye sahiptüketiciler tarafından tercih edilebilir.

Fiat Scudo’nun görünüşü şöyle:

Gücünü 2.0 litrelik Multijet3 motordan alan Fiat Scudo, yük taşıma kapasitesi ile dikkat çekiyor. 6,6 metreküpe kadarHacim olarak 1.300 kilogram yük taşıma kapasitesi ile dikkat çeken araç, nakliye şirketleri Bir numaralı tercihiniz olabilir. Yolcu ve yük taşıyan kısmı ayıran panelin açılabilir olması bu ticari aracın uzun yükler için de ideal olduğunu ortaya koyuyor.

Fiat Scudo fiyat listesi:

Motor-Yakıt Donanım-Şanzıman Fiyat
Van Maxi 2.0 145 BG, Dizel İş, Manuel 584.900 TL

Fiat Ulysse’nin tasarımı şu şekilde:

Fiat Ulysse ise kargodan çok yolcu taşımak için tasarlanmış bir model. 8+1 kişi kapasiteli En kalabalık ailelerin bile rahatlıkla ziyaret edebileceği Ulysse, panoramik cam tavan özelliği ile seyahatleri daha konforlu hale getiriyor. Aynı motoru kullanan araç Scudo ile Android Auto ve Apple CarPlayİstenilen özellikleri de içerir.

Fiat Ulysse fiyat listesi:

Motor-Yakıt Donanım-Şanzıman Fiyat
Maksi 2.0 177 BG, Dizel Salon, Otomatik 818.900 TL

Fiat’ın Aralık 2022 binek araç fiyat listesine aşağıdan göz atabilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu